Senexpo Uluslararası Fuarcılık A.Ş.

Odak Lojistik, grup şirketleri arasında yer aldığı ve T.C. Başbakanlık Dış Ticaret Müsteşarlığı’nın vermiş olduğu, A sınıfı yurtdışı fuar organizatörü belgesine sahip olan Senexpo Uluslararası Fuarcılık A.Ş.’nin resmi taşıyıcısıdır.

Ajans Paralel

Ulusal ve uluslararası alanda reklam/tanıtım ve markalaşma hizmeti vermek üzere kurulan Ajans Paralel, bugün etkin ve deneyimli kadrosuyla iletişim sektörünün her alanında faaliyet gösteriyor. Stratejik iletişim danışmanlığı ve medya ilişkileri yönetimi konularında uluslararası platformlardaki deneyimlerini KOBİ’lerin kurum ve marka imajını güçlendirmek için kullanıyor. Ajans Paralel medya danışmanlığı hizmeti başta olmak üzere reklam tanıtım faaliyetleri, marka yönetimi, organizasyon, yayıncılık, grafik tasarım, baskı hizmetleri, web tasarımı, interaktif cd tasarımı, prodüksiyon, uluslar arası tanıtım, outdoor ve indoor reklamcılık, alanlarında faaliyet gösteriyor.

Boussole Tour

Iş yaşamında kendisine büyümeyi ve gelişmeyi ilke edinmiş şirketler kurumsal amaçlarına ulaşmak için seyahat ve organizasyon konularında profesyonel, hızlı, güvenilir partnerlere ihtiyaç duyarlar. Boussole Tour, ortaya çıkan bu ihtiyaçlara kurumsal prensiplerden ve kusursuz hizmet anlayışından ödün vermeden, en kaliteli, en hızlı ve en güvenilir şekilde cevap vermek için sektördeki yerini almıştır. Boussole Tour, seminer ve kongre organizasyonları, bayi toplantısı, fuar organizasyonları, incoming ve outgoing, transfer, yurt içi ve yurt dışı organize turlar, uçak biletleri, otel rezervasyonları alanlarında faaliyet göstermektedir.